باشگاه ورزشی آنلاین پلانک

باشگاه ورزشی آنلاین پلانک

باشگاه ورزشی آنلاین پلانک؛ پیشرو در ارائه خدمات ورزشی هوشمند

باشگاه ورزشی آنلاین پلانک، یک استارتاپ دانش بنیان در زمینه خدمات ورزشی آنلاین است که با هدف ارائه خدمات ورزشی آنلاین و کارآمد به ورزشکاران در سراسر کشور تاسیس شده است.

نیاز جامعه

نیازهای جامعه مبنی بر بستری بزرگ و حرفه ای و کارآمد در زمینه تمرینات ورزشی به صورت آنلاین، باشگاه ورزشی آنلاین پلانک را بر آن داشت تا این  سامانه آنلاین  و حرفه ای را ایجاد کند.

دانش و تجربه

دانش و تجربه دو اصل مهم در شکستن مرزها و تبدیل باشگاه های ورزشی سنتی  بر بستر آنلاین بود. باشگاه ورزشی آنلاین پلانک با بهره گیری از دانش و تجربه متخصصان و کارشناسان حوزه ورزش و تکنولوژی توانسته است بستری را فراهم کند که پاسخگوی نیازهای مختلف ورزشکاران در سطوح مختلف باشد.

بزرگترین سامانه آنلاین ورزشی کشور

باشگاه ورزشی آنلاین پلانک با افتخار اعلام می کند که بزرگترین سامانه آنلاین ورزشی کشور است. در این بستر، ورزشکاران می توانند از خدمات متنوعی از جمله:

  • برنامه ریزی تمرینات ورزشی
  • نظارت آنلاین مربیان
  • ارائه مشاوره تغذیه
  • انجام مسابقات و چالش های ورزشی

بهره مند شوند.

تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت

باشگاه ورزشی آنلاین پلانک همواره تلاش می کند تا با ارائه خدمات با کیفیت، رضایت ورزشکاران را جلب کند. در همین راستا، این باشگاه همواره در حال جذب مربیان و کادر کامل متخصص و حرفه ای است.

پلانک؛ پیشرو در ارائه خدمات ورزشی هوشمند

باشگاه ورزشی آنلاین پلانک با بهره گیری از دانش و تجربه، تلاش می کند تا پیشرو در ارائه خدمات ورزشی آنلاین در کشور باشد. این باشگاه با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت، توانسته است اعتماد ورزشکاران را جلب کند و به یکی از محبوب ترین باشگاه های ورزشی آنلاین کشور تبدیل شود.

مالکیت و مدیریت شرکت نوآوران ورزشی کهکشان

باشگاه ورزشی آنلاین پلانک، یک پروژه زیرمجموعه شرکت نوآوران ورزشی کهکشان است. شرکت نوآوران ورزشی کهکشان، یک مجموعه ورزشی با سابقه درخشان در زمینه باشگاه داری سنتی و ارائه خدمات ورزشی در شهر شیراز است. این شرکت، مدیریت باشگاه ورزشی کهکشان آقایان و بانوان، مرکز ماساژ و تندرستی آتریا، و سامانه مربی در منزل در شهر شیراز را نیز بر عهده دارد.