درخواست همکاری

باشگاه پلانک

چند گام ساده تا وارد شدن به دنیای بی نهایت فاصله دارید

باشگاه ورزشی آنلاین پلانک بستری حرفه ای و به روز است برای شکوفایی و بهتر دیده شدن شما. همواره تلاش ما بر جانی دوباره بخشیدن به سیستم فرسوده ورزشی کشور بوده است. در همین راستا امکانات موجود در سایت ورزشی پلانک مبنی بر باشگاه داری آنلاین ، فروشگاه های ورزشی و فروشگاه مکمل های ورزشی، ساختاری ورزشی و متناسب با هدفی مشخص را بنا نهاده است. هدفی که بر پایه سلامت جامعه و باشگاه داری نوین میباشد. ما این امکان را داریم که با باشگاه های ورزشی سراسر کشور ، تولیدی های ورزشی و فروشندگان مجاز مکمل های ورزشی تفاهم نامه همکاری امضا کنیم.

با چه گروه هایی امکان همکاری وجود دارد؟

1- باشگاه های ورزشی سراسر کشور

ما چطور میتوانیم با باشگاه های ورزشی همکاری کنیم؟

دیری نخواهد گذشت که همه باشگاه های ورزشی نیاز دارند که خدمات پرداخت خود را بر روی بستر اینترنت انجام دهند در همین راستا باشگاه آنلاین پلانک آمادگی کامل دارد تا صفحه ای اختصاصی برای باشگاه شما در نظر بگیرد تا تمامی پرداخت ها از این طریق انجام شود. 

چه خدماتی را میتوان بر روی بستر اینترنت در دسترس ورزشکاران قرار داد؟

باشگاه ها میتوانند دریافت سفارش برنامه تمرینی به صورت آنلاین ، مربی خصوصی به صورت آنلاین و تمرینات ورزشی به صورت آماده را در اختیار ورزشکاران خود قرار دهند. همچنین باشگاه ها میتوانند برای دریافت حق عضویت خود نیز یک صفحه اختصاصی با کیفیت طراحی بسیار بالا داشته باشند.

وظیفه باشگاه ورزشی آنلاین پلانک چیست؟

ما بهترین و ساده ترین بستر را برای یک تجربه امن ، ساده و با کیفیت برای شما فراهم میکنیم. یک صفحه اختصاصی برای باشگاه شما با توضیحات کامل و دقیق به همراه تصاویری از باشگاه و مربیان شما طراحی میکنیم و به عبارتی یک سایت اختصاصی برای شما آماده میکنیم. باشگاه ورزشی پلانک تنها درصد بسیار ناچیزی از هر پرداخت را به عنوان کارمزد از مبلغ کل کسر میکند و مطابق با انتخاب شما که به صورت هفتگی یا ماهیانه باشد مابقی مبلغ را به حساب اعلامی شما واریز میکند.

این کار چه مزایایی دارد؟

خب بسیاری از کاربران سایت ما ممکن است بخواهند در شهر خود یک باشگاه ورزشی را انتخاب نمایند که این کار سبب میشود باشگاه شما بیشتر شناخته شود. همچنین امکانات آنلاینی را به مجموعه خود اضافه کرده اید و میتوانید ورزشکارانی به صورت آنلاین داشته باشید. ما همواره سعی میکنیم به ورزشکارانی که میخواهند در شهر شما ورزش کنند گرفتن خدمات آنلاین از باشگاه شما را پیشنهاد دهیم. سرویس گوگل و اول بودن ما در این سرویس جستجو کمک بالایی به شما برای بهتر دیده شدن میکند.

درخواست همکاری چه مراحلی دارد؟

پس از ارسال درخواست شما از طریق لینک زیر کارشناسان ما نامه شما را بررسی و برای همکاری با شما تماس حاصل میکنند و پس از به دست آوردن درک دقیقی از نحوه همکاری و خدمات مورد نیاز شما قرارداد همکاری با شما نوشته خواهد شد. سپس تیم طراحی مطابق با نیاز شما صفحه ای اختصاصی برای شما طراحی و پیاده سازی میکنند.

2- تولیدی ها و فروشگاه های لوازم ورزشی

باشگاه ورزشی آنلاین پلانک برای تامین نیاز های ورزشکاران و کاربران سایت خود با کلیه تولیدی ها و فروشگاه های لوازم ورزشی سراسر کشور همکاری میکند. برای این منظور ما پنل هایی را در اختیار شما قرار میدهیم که به سادگی بتوانید لوازم و تجهیزات ورزشی خود را بر روی سایت برای فروش قرار دهید. همچنین آمادگی کاملی داریم که در صورتی که شما نمیخواهید به صورت مستقیم اقدام به فروش کنید ما این کار را برای شما انجام دهیم برای این منظور کافیست درخواست خود را برای ما ارسال نمایید تا ما بتوانیم با شما ارتباط برقرار کنیم و مراحل کار را برایتان شرح دهیم.

3- داروخانه ها و تولید کنندگان مکمل های ورزشی

داروخانه ها و تولید کنندگان مکمل های ورزشی مجاز نیز میتوانند درخواست خود را مبنی بر فروش انواع مکمل های ورزشی در باشگاه آنلاین پلانک را برای ما ارسال نمایند. ورزشکاران حاضر در این باشگاه برای دریافت نتیجه بهتر از ورزش خود قطعا به مکمل های ورزشی نیاز دارند.