کلاس ورزشی آنلاین

کلاس ورزشی آنلاین تجربه جدید و لذت بخشی است. از رویا تا واقعیت کافیست تلوزیون هوشمند ، لپ تاپ ، موبایل یا تبلت خود را روبروی خود قرار دهید و با تمرینات کلاس همراه شوید. این یک سیستم فوق حرفه ای و جدید است.

کلاس ورزشی آنلاین

از رویا تا واقعیت

این روش تمرینی به سادگی برگزار میشود . کافیست در کلاس های ما ثبت نام کنید و در زمان شروع کلاس ورزشی به گروه لایو بپیوندید و با قرار دادن لپ تاپ یا کامپیوتر و یا موبایل و تبلت بر روبروی خود تمریناتی را که مربی انجام میدهد و روی آنها توضیحاتی نیز ارائه میکند را انجام دهید. دقیقا به مانند یک کلاس ورزشی درون باشگاهی که همراه با مربی تمرینات خود را انجام میدهید. با این تفاوت که این بار به صورت آنلاین در کلاس حضور پیدا میکنید. این روش تمرینی بسیار مناسب برای افرادیست که میخواهند در خانه ورزش کنند.

فیلم تمرین ورزشی

توضیحات کلاس ورزشی آنلاین پلانک

پلانک اولین باشگاه آنلاین کشور است که این سامانه حرفه ای را برای ورزش در اختیار ورزشکار قرار میدهد. در کنار کیفیت بالای کلاس ها هزینه کمی نیز دریافت میکند. کلاس ورزشی آنلاین پلانک در دسترس ترین و ساده ترین روش تمرینی است که میتوان انجام داد. همانطور که گفته شد کافیست دستگاه الکترونیکی خود را به اینترنت متصل کنید و به کلاس بپیوندید. پلانک سعی دارد که همه رشته های ورزشی که قابلیت پیاده سازی آنلاین را دارند روی سایت قرار دهد. برای هر رشته ورزشی که اضافه میشود توضیحات کاملی از نحوه برگزاری ، ساعت برگزاری و توضیحاتی درباره اینکه کلاس مناسب چه افرادیست ارائه میکنیم.

ویژگی های کلاس ورزشی آنلاین پلانک

بدون محدودیت جغرافیایی

کلاس ورزشی آنلاین پلانک برای همین است که دیگر محدودیت جغرافیایی وجود نداشته باشد و هر شخص از هر نقطه ایران بتواند در کلاس شرکت کند.

ورزش گروهی

در این سیستم همزمان با شما افرادی که در کلاس ورزشی آنلاین ثبت نام کرده اند مشغول ورزش کردن میباشند.

رشته های مختلف

کلاس ورزشی آنلاین محدود به یک رشته ورزشی خاص نیست و رشته های ورزشی مختلفی را شامل میشود. از جمله آنها میتوان به ایروبیک ، پیلاتس ، آمادگی جسمانی ، لاغری ، فیتنس و ... اشاره کرد.

مربیان حرفه ای

همه مربیان در کلاس های ورزشی آنلاین مربیان حرفه ای دارای مدرک مربیگری و متخصص در رشته خود هستند.

مناسب اهداف ورزشی مختلف

کلاس ها برای اهداف ورزشی مختلف ساخته شده اند. مثلا فردی قصد لاغری دارد و شخص دیگر اضافه وزن میخواهد. کلاس ورزشی آنلاین پلانک دقیقا برای اهداف مختلف طراحی شده و انجام میشود.

توضیح حین انجام کلاس

در حین انجام کلاس مربی رشته روی همه حرکات توضیحاتی ارائه میکند تا ورزشکار دچار اشتباه نشود. همچنین حرکات را قبل از انجام توضیح میدهد.

بانوان و آقایان

کلاس ها برای ورود بانوان و آقایان آزاد است و فرقی نمیکند یک بانو میخواهد در کلاس شرکت کند یا یک آقا. سعی شده تمرینات برای هر دو گروه مفید و کار آمد باشد.

کلاس ویژه کودکان

کلاس های ورزشی آنلاین ویژه کودکان در پلانک انجام میشود . کودکانی که به هر دلیلی نمیخواهند به باشگاه بروند به راحتی میتوانند در این کلاس ها عضو شوند و ورزش کنند.

شهریه کم

شهریه کلاس ها بسیار پایین میباشد و بسیار مقرون به صرفه است.

کیفیت بالای تصویر

کلیه کلاس ها با کیفیت تصویر بالا و سرعت اینترنت بالا پخش میشود.

سوالات متداول

ما اولین باشگاه آنلاین کشور هستیم و این روش تمرینی برای اولین بار در کشور پیاده سازی شده است. پلانک یکی از مجموعه های بزرگ کهکشان است که بیش از 5 سال به صورت حضوری در خدمت ورزشکاران بوده و همه نیاز های ورزشکاران را میشناسد. میزان رضایت مندی در مجموعه های کهکشان بالای 90 درصد بوده است.

نیازی به اختصاصی بودن کلاس ها نیست. زیرا کلاس به صورت آنلاین است و هر ورزشکاری که بخواهد میتواند در کلاس شرکت کند. تفاوت نمیکند آقا است یا خانم و در بعضی از کلاس ها حتی کودک. 

بله کلاس هایی مختص کودکان برگزار میکنیم که متناسب با نیاز کودکان باشد.

بله به طور کامل مربی به صورت تصویری حرکات ورزشی را انجام میدهد و ورزشکار نیز انجام میدهد.

تمام افرادی که در کلاس ثبت نام میکنند از طریق تماس تلفنی مربی میتوانند با او در ارتباط باشند.

از طریق سایت پلانک و لینکی که در اختیارتان قرار میگیرد در کلاس حضور پیدا میکنید.

بله یک کلاس ویژه افرادی که میخواند وزن خود را کم کنند داریم که دقیقا برای چربی سوزی است.

بله چون ما با بررسی دقیق سوابق ورزشی و بیماری های شما در صورتی که کلاس مناسب شما نباشد به شما اطلاع میدهیم.

با توجه به اینکه کلاس ها به صورت لایو زنده برگزار میشود کلاس ها سوخت میشود.

خیر یک اینترنت 1MB و نهایتا 2MB به طور کامل پاسخگوی شماست.