فرزندان خود را از کودکی ورزشکار بزرگ کنید

باشگاه پلانک

چند لحظه با ما به دنیای کودکان بیاید !

ورزش کودکان دیگر یک جمله غریب نیست ! میدانید کودکان تک تک خاطرات کودکی خود را در ناخودآگاه ذهن میسپارند و در روند شکل گیری شخصیت آنها تاثیر بسیار زیادی دارد؟ خود شما که این متن را میخوانید میدانید که برآیندی از 18 سال اول زندگی خود هستید حتی اگر اکثر خاطرات خود را فراموش کرده باشید. آری این چند جمله بر اساس مطالعات دانشگاه آکسفورد میباشد که توضیحات کاملی از نحوه شکل گیری شخصیت هر فرد ارائه کرده است.

دنیای کودکان واقعا زیباست

دنیای کودکان یک دنیای پر شور و شوق ، پر از انرژی و پر از دنیا سازی های ذهنی است. کودکان از همه رفتار های ما و انتخاب هایی که ما برای آنها داریم دنیاهایی میسازند که شاید هیچ انسان بزرگی نتواند اینگونه تصویر سازی کند. به کودکان یک اسباب بازی کوچک بدهید ، او ساعت ها با آن وسیله بازی میکند و دنیا سازی میکند بدون اینکه لحظه ای خسته شود. به چشمان فرزندتان نگاه کنید همه امید او برای زندگی شما هستید. 

ده دلیل که چرا ورزش کودکان مهم است

مربی آنلاین

این ده دلیل برگرفته از سایت مشهور  ACE FITNESS میباشد.

چه ورزشی برای کودکان مناسب است؟

برای ورزش کودکان هیچ محدودیتی وجود ندارد ! کودکان بر اساس سن و جنسیت میتوانند رشته های ورزشی مختلفی را انتخاب کنند. نظر شخصی نویسنده این است که به جز رشته بدنسازی یا کار با دستگاه های بزرگ و سنگین کودکان میتوانند در همه رشته های ورزشی فعالیت کنند. رشته هایی مثل آمادگی جسمانی ، تی آر ایکس ، فوتبال ، کراسفیت ، ایروبیک ، باله ، فانکشنال ترینینگ و ….. 

 

ورزش مناسب کودکان

خاطره ای از اولین ورزشکار کودک باشگاه پلانک

ورزش کودکان در باشگاه ورزشی آنلاین پلانک یک رشته محبوب است. زمانی که اولین ورزشکار کودک، مربی آنلاین از باشگاه گرفت را خوب به خاطر داریم. یکی از مربی های بانو باشگاه را برای او در نظر گرفتیم که به صورت آنلاین حرکات آنلاین را انجام دهد و محمد حسین هم انجام دهد. بعد از گذشت سه ماه خانواده محمد حسین با مدیر باشگاه تماس گرفتند و تشکر کردند که محمد حسین خیلی لاغر شده و خطر بیماری قلبی دیگر او را تهدید نمیکند. محمد حسین به دلیل وزن زیاد مشکل انباشت چربی در کنار قلب داشت و امکان ابتلا به بیماری قلبی برای او وجود داشت . این خاطره هیچگاه از ذهن مجموعه پاک نشده است و هنوز محمد حسین ورزشکار آنلاین ماست. به همین دلیل ما مصمم تر شدیم که این فرهنگ را که کودکان هم باید ورزش کنند در هر کجا جا بیندازیم.

سوالات متداول در مورد ورزش کودکان

بسیار ساده ! کافیست وارد صفحه مربی خصوصی شوید و مراحل ثبت نام را تکمیل کنید. فرم مشخصات ورزشی کودک خود را از طریق پنل کاربری برای ما ارسال کنید.

مربیان بر اساس فرم مشخصات ورزشی که شما برای ما ارسال میکنید و بررسی تیم پلانک که نیاز فرزند شما چیست و هدفش از ورزش چیست انتخاب میشوند. انتخاب معمولا به سن ، جنسیت ، هدف و شهر شما بستگی دارد.

بله همه مربیان ما مدراک مربیگری حرفه ای دارند که به استخدام باشگاه درآمده اند.

این کاملا یک نظر شخصی است که شما میخواهید یک مربی را به طور کامل و همیشگی در کنار فرزندان داشته باشید یا صرفا گرفتن یک برنامه تمرینی و انجام آن در خانه کفایت میکند.

اگر برنامه تمرینی بگیرید مربی بر اساس نیاز کودک شما یک برنامه تمرینی تدوین میکند و به همراه فیلم آموزش حرکات برای شما ارسال میکند. 

اگر مربی خصوصی آنلاین بگیرید پس از انتخاب مربی با شما تماس میگیرد و نیاز های کودک شما را یادداشت میکند. سپس یک برنامه تمرینی متناسب با نیاز کودک طراحی میکند و برای شما ارسال میکند. در شروع تمرینات مربی به صورت آنلاین روی ورزش کودک شما نظارت میکند. اگر نیاز باشد مربی همزمان با کودک شما ورزش هم انجام خواهد داد تا کودک بهترین نتیجه را بگیرد. همچنین سوالات تغذیه ای و ورزشی شما را نیز پاسخ خواهد داد.

زیرا تمریناتی که در اینترنت دانلود میکنید یا میبینید متناسب با ساختار بدنی کودک شما یا نیاز ها و اهداف او نوشته نشده است. این روش تمرین علاوه بر سردرگمی و نداشتن دلیل مشخص برای ورزش و نرسیدن به اهداف باعث دلسردی و کنار گذاشتن ورزش میشود. همچنین تجربه نشان داده است کودکانی که یک مربی خصوصی داشته اند همیشه انگیزه برای ورزش کردن داشته اند. لازم به ذکر است احتمال زیادی وجود دارد که کودک شما آسیب ببیند.

تصور کنید وارد یک باشگاه میشوید. آن هم به صورت آنلاین که تعدادی کودک همزمان با مربیان در حال ورزش هستند. باشگاه پلانک در رشته های مختلف کلاس های گروهی برگزار میکند.

ما تجربه زیادی در کار کردن و ورزش با کودکان داریم. همچنین باشگاه پلانک اولین باشگاه آنلاین کشور است. مربیان حرفه ای در اختیار داریم و پشتیبانی ما آوازه است.