هر خانه را یک باشگاه کنیم !

ورزش در خانه با باشگاه ورزشی آنلاین پلانک یک پروژه بزرگ است . یک ایده یا یک رویا که میتواند به حقیقت بدل شود. شاید بگویید چطور میشود این رویا را به واقعیت بدل کرد ! با ما باشید تا کمی صحبت کنیم.

فیلم ورزش در خانه ماه اول

باشگاه لزوما یک مکان مشخص با امکانات مشخص نیست !

تصور عموم مردم از باشگاه یک مکان شلوغ ، پر سر و صدا ، موزیک بلند و پر از دستگاه های مختلف است. آیا درست حدس زده ام؟ قطعا جوابتان بله است. اما این تصور یک تصور غلط است. هر کجا که بخواهید را میتوانید یک باشگاه کنید. بدون امکانات خاصی ، بدون رفت و آمد زیاد ، بدون موزیک بلند و بدون هیچ شلوغی ای !

ورزش در خانه

یک باشگاه بسازید !

برای ساختن یک باشگاه به چند چیز ساده نیاز دارید :

اول از همه به یک بدن احتیاج دارید ! شعار معروف نایکی میگوید اگر یک بدن دارید پس شما یک ورزشکار هستید.

دوم به یک مربی ورزشی و یک برنامه تمرینی که مختص آناتومی بدن شما باشد. 

سوم و در آخر به یک انگیزه مشخص ! لاغری ، افزایش وزن ، تناسب اندام و یا انگیزه برای قهرمانی در یک رشته. حتی درمان یک بیماری . 

به انگیزه ورزشی خودت فکر کردی؟

آمارها ورزشی ایران چه میگویند ؟

این آمارها بر اساس درگاه ملی آمار تا پایان سال 94 و منتشر شده در سال 97 میباشد.

0
تعداد اماکن .ورزشی دولتی
0
تعداد اماکن .ورزشی دولتی
0
تعداد کل ورزشکاران آقا
0
تعداد کل ورزشکاران خانم
درصد ورزشکاران به جمعیت کشور
4%
چند درصد از مردم ورزش نمیکنند ؟
96%

لازم به ذکر هست که بگم این آمار ورزشکاران بر حسب کل رشته های ورزشی مثل شطرنج است.

چرا مردم ورزش نمیکنند ؟

فیلم تمرین ورزشی

همه مردم نمیتوانند به باشگاه بروند.

بله همه مردم نمیتوانند به باشگاه بروند. لزوم ورزش در خانه را باید بهتر درک کرده باشید. اکثر مردم به خاطر شرایط کاری و زندگی و بیماری ها و مشکلات فراوان نمیتوانند به صورت منظم به باشگاه بروند و ورزش کنند. و همین امر باعث شده که سرانه ورزش کشور 4 درصد باشد. این یک فاجعه ملی است. همه ما در خطر هستیم. باید به سلامت فرزندان ، پدران و مادران ، همسران و دوستان و آشنایان خود اهمیت بیشتری بدهیم.

راهکار ما چیست؟

ورزش در خانه

هر خانه را یک باشگاه کنیم. ورزش در خانه

ورزش در خانه را شروع کنیم و یک باشگاه از هر خانه بسازیم. نگران نباشید ما این راه را شروع کرده ایم و همه تلاش خود را انجام خواهیم داد که فرهنگ ورزش در خانه را تا پایان پیش خواهیم برد. ما یک خانواده بزرگ خواهیم شد. یک خانواده به وسعت ایران زمین که از دل آن قهرمانان بزرگی را پرورش خواهیم داد.

باشگاه ورزشی آنلاین پلانک چطور به شما کمک میکند؟

بهترین مربیان را برای شما در نظر میگیریم

بهترین مربیان ورزشی رشته های مختلف ورزشی را به همکاری دعوت کرده ایم و این مربیان را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا به طور مستقیم با آنها در ارتباط باشید. با مربیان پیشمان بسته ایم که بهترین دوستان ورزشکارانمان باشیم.

بهترین متد تمرینی را متناسب با نیاز شما طراحی خواهیم کرد.

هر شخص یک نیاز ورزشی ، یک انگیزه ورزشی و یک معیار مشخص برای ورزش خود دارد. ما پس از بررسی دقیق نیاز شما در ورزش یک برنامه تمرینی حرفه ای و متناسب با فاکتور های بدنی شما برایتان در نظر خواهیم گرفت.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید