مربی ورزشی خانواده

یک مربی ورزشی برای کل خانواده خود استخدام کنید ! بله همانطور که یک خانواده به یک پزشک برای جلوگیری از بیماری آن ها نیاز دارد یک مربی ورزشی نیز برای حفظ سلامت و تناسب اندام نیاز دارد. این یک خدمت جدید و انحصاری از پلانک است و با توجه به درخواست بالای ورزشکاران طراحی شده است ، تا دیگر نیاز نباشد برای تک تک اعضای خانواده خود مربی ورزشی جداگانه در نظر گرفته شود.

مربی ورزشی خانواده

پدر ، مادر ، فرزندان

در این طرح بر اساس نیاز ها و فاکتور هایی که از شما سوال میکنیم یک مربی ورزشی که توانایی اختصاص برنامه تمرینی و نظارت کامل روی تمرینات همه اعضای خانواده را داشته باشد را به عنوان مربی خانواده اختصاص میدهیم. مربی علاوه بر نظارت و ارائه برنامه تمرینی روی سلامت اعضای خانواده نیز نظارت دارد. 

مربی ورزشی

خدمات مربی ورزشی خانواده پلانک

برنامه تمرینی

طراحی تمرین بر اساس فاکتور های بدنی تک تک اعضای خانواده، امکانات ورزشی (حتی بدون امکانات) ، ساعت تمرینی و حتی تمرین گروهی با خانواده انجام میشود.

نظارت آنلاین

مربی خانواده پلانک به صورت آنلاین روی همه تمرینات نظارت کامل انجام میدهد. همه حرکات ورزشی خانواده را زیر نظر میگیرد و در مسیر تناسب اندام به طور کامل همراه خانواده است.

توصیه های غذایی

مربی ورزشی خانواده برای همه اعضای خانواده توصیه های غذایی کاملی ارائه میدهد تا به بهترین عملکرد در ورزش با خانواده برسید.

ورزش با کل خانواده

چه ساعتی در روز خانواده در کنار یکدیگر هستند؟ همان ساعت را با مربی هماهنگ کنید ، مربی به صورت آنلاین (لایو) باشما تماس برقرار میکند و ورزش شما را مدیریت میکند.

برنامه مختص کودکان

اگر کودکی در خانواده دارید با خیال راحت ورزش کردن او را به مربی بسپارید ، مربی ورزشی پلانک برنامه تمرینی مختص کودک را طراحی میکند.

نظارت روی بیماری ها

بیماری های کل اعضای خانواده زیر نظر مربی قرار میگیرد و مربی بر اساس بیماری های و ناتوانی ها با افراد خانواده ورزش میکند.

خدمات باشگاه آنلاین پلانک

انتخاب مربی

از بین مربیان آقا و خانم بر اساس جنسیت شما و هدف ورزشی شما بهترین گزینه را انتخاب خواهیم کرد. مربی انتخابی شما باید از 20 فاکتور مورد نظر ما حداقل 17 فاکتور را داشته باشد.

نظارت بر عملکرد مربی

عملکرد مربیان برای ما اهمیت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل به طور کامل بر عملکرد مربیان نظارت کامل داریم. مربیان باید همه استاندارد های ورزشی را رعایت کنند.

پشتیبانی ورزشکار به صورت دائم

یک تیم برای پیگیری وضعیت و کیفت تمرینات ورزشکاران و به طور دائم از ورزشکار و مربیان پشتیبانی میکنند. اهمیت موضوع کیفت تمرینات ، رضایت از مربی ، نتیجه گیری ورزشکار بر اساس هدف او و بهبود وضعیت بیماری آن ها است.

ضمانت بازگشت شهریه

پلانک به مدت 3 روز ضمانت بازگشت وجه کامل شهریه پرداختی توسط ورزشکار را در اختیار عزیزان قرار داده است. کافیست یک درخواست پشتیبانی ارسال و شماره کارت یا شبای خود را ارسال کنید. وجه پرداختی به طور کامل عودت داده خواهد شد.

آنالیز بدنی شما

در فرم ارسالی طراحی تمرین علاوه بر تمرینات ورزشی پلانک آنالیز بدنی شما را هم انجام میدهد و در فرم به طور دقیق میزان چربی بدن شما ، شاخص توده بدنی ، آب مورد نیاز بدن شما و پروتئین مورد نیاز بدن شما و همینطور کالری مورد نیاز روزانه شما را قرار میدهد.

توصیه های غذایی

کارشناس غذایی پلانک برای شما توصیه های غذایی انجام میدهد که علاوه بر برنامه تمرینی و آنالیز بدنی شما در برنامه ارسالی قرار میگیرد. توصیه های غذایی متناسب با نیاز ورزشی شما انجام میشود.

مقایسه روش های تمرینی پلانک

مربی ورزشی خانواده

مربی خصوصی آنلاین

برنامه تمرینی آنلاین

کلاس ورزشی آنلاین

سوالات متداول

ما اولین باشگاه آنلاین کشور هستیم و این روش تمرینی برای اولین بار در کشور پیاده سازی شده است. پلانک یکی از مجموعه های بزرگ کهکشان است که بیش از 5 سال به صورت حضوری در خدمت ورزشکاران بوده و همه نیاز های ورزشکاران را میشناسد. میزان رضایت مندی در مجموعه های کهکشان بالای 90 درصد بوده است.

بله در صورتی که میخواهید مربی شما بانو باشد کافیست در توضیحات ذکر کنید.

بله مربیان مختص رشته های کودکان و مربیانی که تخصص بالایی در جذب کودکان و مشتاق کردن کودکان به ورزش را در اختیار داریم.

خیر . در روش مربی ورزشی خانواده مربی باید به طور کامل روی تمرینات شما نظارت کند. در صورتی که مربی همزمان با شما ورزش کند نمیتواند روی تمرینات شما نظارت داشته باشد.

راحت ترین راه ، تماس تلفنی است و واتس آپ است که ما نیز همین روش را در نظر گرفته ایم. کلاس ها معمولا از طریق اسکایپ میباشد.

برای راحتی شما در دسترس ترین اپلیکیشن های موجود را در نظر گرفته ایم. نرم افزار های واتس آپ ، اسکایپ ، زوم ، گوگل و هر نرم افزاری که شما راحت هستید.

خب این تخصص پلانک است. بله برنامه متناسب با نیاز شما نوشته میشود. اگر هدف لاغری دارید مربی برنامه تمرینی که برای هدف لاغری شما مینویسد.

وارد پنل کاربری خود شوید و روی منو ارسال مشخصات ورزشی کلیک کنید.