مربی ورزشی خانواده

یک مربی ورزشی برای کل خانواده خود استخدام کنید ! بله همانطور که یک خانواده به یک پزشک برای جلوگیری از بیماری آن ها نیاز دارد یک مربی ورزشی نیز برای حفظ سلامت و تناسب اندام نیاز دارد. این یک خدمت جدید و انحصاری از پلانک است و با توجه به درخواست بالای ورزشکاران طراحی شده است ، تا دیگر نیاز نباشد برای تک تک اعضای خانواده خود مربی ورزشی جداگانه در نظر گرفته شود.

مربی ورزشی خانواده

پدر ، مادر ، فرزندان

در این طرح بر اساس نیاز ها و فاکتور هایی که از شما سوال میکنیم یک مربی ورزشی که توانایی اختصاص برنامه تمرینی و نظارت کامل روی تمرینات همه اعضای خانواده را داشته باشد را به عنوان مربی خانواده اختصاص میدهیم. مربی علاوه بر نظارت و ارائه برنامه تمرینی روی سلامت اعضای خانواده نیز نظارت دارد. 

باشگاه ورزشی

مزایای مربی ورزشی خانواده در پلانک

برنامه تمرینی

طراحی تمرین بر اساس فاکتور های بدنی تک تک اعضای خانواده، امکانات ورزشی (حتی بدون امکانات) ، ساعت تمرینی و حتی تمرین گروهی با خانواده انجام میشود.

نظارت آنلاین

مربی خانواده پلانک به صورت آنلاین روی همه تمرینات نظارت کامل انجام میدهد. همه حرکات ورزشی خانواده را زیر نظر میگیرد و در مسیر تناسب اندام به طور کامل همراه خانواده است.

توصیه های غذایی

مربی ورزشی خانواده برای همه اعضای خانواده توصیه های غذایی کاملی ارائه میدهد تا به بهترین عملکرد در ورزش با خانواده برسید.

ورزش با کل خانواده

چه ساعتی در روز خانواده در کنار یکدیگر هستند؟ همان ساعت را با مربی هماهنگ کنید ، مربی به صورت آنلاین (لایو) شروع به ورزش میکند و کل خانواده همزمان میتوانند با او ورزش کنند.

برنامه مختص کودکان

اگر کودکی در خانواده دارید با خیال راحت ورزش کردن او را به مربی بسپارید ، مربی ورزشی پلانک برنامه تمرینی مختص کودک را طراحی میکند.

نظارت روی بیماری ها

بیماری های کل اعضای خانواده زیر نظر مربی قرار میگیرد و مربی بر اساس بیماری های و ناتوانی ها با افراد خانواده ورزش میکند.