مربی خصوصی آنلاین

مربی خصوصی آنلاین شاید کلمه آشنایی نباشد چون این اولین بار در ایران است که میشنوید. بله این خدمت مختص پلانک است. اکنون که در حال خواندن این صفحه هستی پس اراده و انگیزه ورزش کردن را داری. برای داشتن مربی خصوصی آنلاین ورزشی نیز تنها به دو چیز احتیاج است : اول انگیزه ورزش و دوم یک بدن ، اگر هر دو مورد رو داری با ما همراه شو  !

فیلم تمرین ورزشی

کودکان ، بانوان و آقایان

در پلانک فرقی نمیکند برای کدام گروه بالا میخواهید مربی داشته باشید چون مربیان گروه سنی و جنسی خودتان را خواهید داشت. بر اساس هدف ورزشی شما که قطعا شامل لاغری ، اضافه وزن ، حفظ تناسب اندام ، قهرمانی ، ایجاد شور و شادی  و یا درمانی میباشد با شما ورزش خواهیم کرد. همه چیز به دقت بر اساس نیاز  و هدف ورزشی شما طراحی خواهد شد.

مربی خصوصی آنلاین - ورزش کودکان

خدمات مربی های پلانک

برنامه تمرینی

مربی تو اولین وظیفه اش ارائه برنامه تمرینی است. فقط کافیه هدف تمرینی و امکانات ورزشی شما را بدانند. امکانات ورزشی در پلانک به داشتن یک بدن هم میتونه خلاصه بشه. در فرم ارسال مشخصات ورزشی دقیق همه چیز رو ازت میپرسیم.

توصیه های غذایی

دیگه نیاز نیست کلی خرج کنی و یا توی اینترنت بگردی تا ببینی چی باید بخوری و چی نباید بخوری ، مربیان آنلاین پلانک همه توصیه های غذایی رو بر اساس نیاز بدنی شما براتون شرح میدن.

آموزش تمرینات

کار مربی آنلاین به همینجا ختم نمیشه ! بهتر قسمت داشتن یک مربی خصوصی این هست که مربی همه حرکات ورزشی که توی برنامه تمرینی نوشته رو دونه به دونه بهت یاد میده

نظارت آنلاین روی تمرینات

آموزش تمرینات کفایت نمیکنه؟ مشکلی نیست مربی پلانک ساعت تمرین شما آنلاین هست و روی انجام حرکات ورزشی توسط شما نظارت کامل انجام میده تا حرکات رو اشتباه نزنی

با مربی ورزش کن

زیاد داریم افرادی که میخوان همزمان با مربی ورزش کنن ، این روش محبوب افرادی هست که برای کودکان خودشون مربی گرفتن چون آموزش تمرینات یا نظارت کفایت نمیکنه

نظارت روی بیماری ها

همونطور که گفتم در فرم ارسال مشخصات ورزشی به طور کامل در مورد بیماری های شما هم سوال میکنیم که اگر دچار بیماری هستید مربی علاوه بر نظارت روی آسیب شما ، به بهبود این مشکل هم کمک کنه.

خدمات باشگاه آنلاین پلانک

انتخاب مربی

انتخاب مربی در پلانک دقیقا متناسب با نیاز شما و هدف ورزشی شما انجام میشه. اگر دچار بیماری هستید مربی ای که به بهبود بیماری شما کمک کند در نظر میگیریم. اگر کودک شما میخواد مربی داشته باشه مربی متناسب با کودک شما در نظر میگیریم.

نظارت بر عملکرد مربی

عملکرد مربیان برای ما اهمیت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل به طور کامل بر عملکرد مربیان نظارت کامل داریم. مربیان باید همه استاندارد های ورزشی را رعایت کنند.

پشتیبانی ورزشکار به صورت دائم

یک تیم برای پیگیری وضعیت و کیفت تمرینات ورزشکاران به طور دائم از ورزشکار پشتیبانی میکنند. اهمیت موضوع کیفت تمرینات ، رضایت از مربی ، نتیجه گیری ورزشکار بر اساس هدف او و بهبود وضعیت بیماری آن ها است.

ضمانت بازگشت شهریه

پلانک به مدت 3 روز ضمانت بازگشت وجه کامل شهریه پرداختی توسط ورزشکار را در اختیار عزیزان قرار داده است. کافیست یک درخواست پشتیبانی ارسال و شماره کارت یا شبای خود را ارسال کنید. وجه پرداختی به طور کامل عودت داده خواهد شد.

سوالات متداول

ما اولین باشگاه آنلاین کشور هستیم و این روش تمرینی برای اولین بار در کشور پیاده سازی شده است. پلانک یکی از مجموعه های بزرگ کهکشان است که بیش از 5 سال به صورت حضوری در خدمت ورزشکاران بوده و همه نیاز های ورزشکاران را میشناسد. میزان رضایت مندی در مجموعه های کهکشان بالای 90 درصد بوده است.

بله برای بانوان مربیان اختصاصی خانم در نظر گرفته میشود. پلانک اولین مربیان خانم اختصاصی رشته تی آر ایکس در کشور را در اختیار دارد.

بله مربیان مختص رشته های کودکان و مربیانی که تخصص بالایی در جذب کودکان و مشتاق کردن کودکان به ورزش را در اختیار داریم.

بله در اولین تماس مربی با ورزشکار میتوانید از مربی آنلاین خود درخواست کنید که همزمان با شما ورزش کند.

راحت ترین راه ، تماس تلفنی است و واتس آپ است که ما نیز همین روش را در نظر گرفته ایم.

برای راحتی شما در دسترس ترین اپلیکیشن های موجود را در نظر گرفته ایم. نرم افزار های واتس آپ ، اسکایپ ، زوم ، گوگل و هر نرم افزاری که شما راح هستید.

خب این تخصص پلانک است. بله برنامه متناسب با نیاز شما نوشته میشود. اگر هدف لاغری دارید مربی برنامه تمرینی که برای هدف لاغری شما مینویسد.

وارد پنل کاربری خود شوید و روی منو ارسال مشخصات ورزشی کلیک کنید.

بله ابتدا از شما سوال میکنیم که مکان تمرینی شما کجاست. اگر میخواهید در باشگاه ورزش کنید باید تیک (میخواهم در باشگاه ورزش کنم ) را بزنید.