برنامه تمرینی آنلاین

برنامه تمرینی آنلاین در پلانک حتما ارزش امتحان کردن را دارد. چرا که طراحی تمرین توسط مربیان پلانک دقیقا متناسب با نیاز ورزشکار مبنی بر لاغری یا افزایش وزن و یا درمانی صورت میگیرد. شاید هم برای حفظ تناسب اندام خود و یا قهرمانی در یک رشته ورزشی خاص ورزش میکنید. فرق نمیکند. برای کلیه رشته های ورزشی مثل بدنسازی ، فیتنس ، تی آر ایکس (ویژه) ، فانکشنال ، آمادگی جسمانی و …. مربی مختص رشته را برای شما در نظر میگیریم.

دریافت برنامه تمرینی

همه گروه های سنی و جنسی

در پلانک ابتدا اطلاعات بدنی شما را به طور کامل دریافت میکنیم و دقیقا بهترین و مناسب ترین برنامه تمرینی آنلاین را برای شما در نظر میگیریم. قطعا با این روش ورزش کردن آشنا هستید اما بهتر است بگویم که برنامه تمرینی آنلاین ورزشی شما را خود مربی برایتان ارسال میکند و فیلم های آموزشی حرکات نیز در اختیار شما قرار میگیرد تا بدون نگرانی به ورزش کردن بپردازید.

باشگاه پلانک

طراحی تمرین در پلانک

باشگاه پلانک

برنامه کاملا حرفه ای

برنامه های تمرینی در پلانک به صورت کاملا حرفه ای و استاندارد نوشته میشود. روی تک تک حرکاتی که هر ماه برای ورزشکاران ارسال میشود بحث و تبادل نظر میشود و دلایل محکمی برای کاربردی بودن حرکت ورزشی بر اساس نیاز ورزشکار وجود دارد.

باشگاه پلانک

آموزش تمرینات

پلانک همه حرکات ورزشی را به ورزشکاران به صورت فیلم های ضبط شده ارائه میدهد تا ورزشکار هیچ نگرانی از بابت اشتباه زدن حرکت و یا ناآشنایی با حرکت ورزشی نداشته باشد. فیلم های آموزشی شامل همه حرکات هستند و مختص همان ورزشکار ضبط میشود.

باشگاه پلانک

برنامه تمرینی ویژه کودکان

پلانک مربیان اختصاصی کودک دارد که بهترین برنامه تمرینی آنلاین را برای آنها در نظر میگیرد. این برنامه ها طوری طراحی میشوند که ابتدا کودک از ورزش کردن خسته نشود و در ادامه به ورزش کردن بیشتر نیز علاقه مند شود. برنامه های کودک پلانک با هدف کم جلوگیری از کم تحرکی بسیار خود جواب داده اند.

مربی ورزشی

آقایان و بانوان

برنامه تمرینی آنلاین برای هر دو گروه جنسی آقایان و بانوان و به صورت اختصاصی و متناسب با جنسیت ورزشکار نوشته میشود. قطعا آقایان حرکات تمرینی پرفشار تر و بانوان حرکات ظریف تری باید دریافت کنند. همچنین برای آقایان مربیان آقا و برای بانوان مربیان خانم برنامه تمرینی مینویسند که شناخت بهتری از جنسیت خود دارند.

ویژگی های برنامه تمرینی پلانک

مربیان حرفه ای

مربیان پلانک نقطه قوت پلانک هستند. زیرا ما از با دانش ترین مربیان استفاده میکنیم که همه مدارک مربیگری رشته تخصصی خود را دارا باشند و خودشان در آن رشته متخصص باشند.

رشته های مختلف ورزشی

طراحی تمرین در پلانک مختص رشته بدنسازی نیست ، بلکه همه رشته های ورزشی را شامل میشود. در زمان ارسال فرم مشخصات ورزشی از شما سوال میکنیم که رشته خاصی مد نظر دارید یا میخواهید برنامه را متناسب با هدف ورزشی خود بگیرید.

بر اساس مکان تمرینی

ابتدا از شما سوال میکنیم که مکان تمرینی شما کجاست ، زیرا تمرینات باید بر اساس فضای شما نوشته شود. آیا میخواهید در باشگاه ورزش کنید؟ در خانه ورزش کنید و یا در پاک محله ؟ پلانک متناسب با مکان شما طراحی تمرین انجام میدهد.

بر اساس امکانات ورزشی

تمرینات بر اساس امکانات در دسترس شما نوشته میشود. به همین دلیل امکانات در دسترس شما را سوال میکنیم . البته بدون داشتن هیچ امکاناتی و فقط با داشتن یک بدن هم برنامه تمرینی ویژه نوشته میشود.

بررسی دائم کیفیت تمرینات

تا پایان دوره تمرینی یک ماهه پلانک به طور دائم پیگیر کیفیت و سلامت ورزشکاران خود میباشد. به همین دلیل ارائه برنامه تمرینی در پلانک فقط به طراحی تمرین خلاصه نمیشود و نتیجه گیری ورزشکار ملاک اصلی ماست.

کاملا اختصاصی

در پلانک هیچ دو ورزشکاری را نخواهید یافت که برنامه یکسانی دریافت کنند حتی اگر همه مشخصات فیزیکی و هدف تمرینی آنها یکسان باشد. زیرا طراحی تمرین ورزشی هر ورزشکاری باید مختص همان ورزشکار نوشته شود.

متناسب با بیماری ها

همه بیماری های شما را قبل از نوشتن برنامه سوال میکنیم. این بسیار مهم است حتی اگر دیابت و یا کم خونی دارید . مربی باید برنامه تمرینی را برای شخصی که بیماری خاصی دارد سفارشی کنند.

اعلام میزان اضافه وزن یا کمبود وزن

زمانی که برنامه تمرینی دریافت میکنید در ابتدای صفحه میزان اضافه وزن یا کمبود وزن دقیق شما را ذکر میکنیم تا از شاخص توده بدنی خود آگاه شوید و هدف گذاری بهتری انجام دهید.

سوالات متداول

به طور خلاصه پلانک برنامه تمرینی را متناسب با گروه سنی و جنسی و مکان تمرینی شما و همچنین بر اساس امکانات در دسترس شما طراحی میکند.

بله فیلم آموزشی همه حرکات تک به تک برای شما ارسال میشود.

در منو پنل کاربری خود روی گزینه ارسال مشخصات ورزشی کلیک کنید و از طریق فرم موجود در صفحه اطلاعات ورزشی خود را ارسال کنید.

بله مربی مختص کودک در پلانک هست که تمرینات اختصاصی کودکان را طراحی میکند.

در صورتی که ورزشکار نیاز به پشتیبانی داشته باشد از طریق کلیه راه های ارتباطی اعلام شده میتواند درخواست خود را ارسال کند. اما به طور کلی خود باشگاه در طول دوره ای که ورزشکار در حال تمرین روی برنامه ارائه شده میباشد پیگیری کاملی انجام میدهد.

معمولا بین 2 تا 5 روز کاری برنامه کامل به همراه فیلم های آموزشی ضبط شده برای ورزشکار ارسال میشود.

با توجه به اینکه مربی برنامه را برای ورزشکار ارسال میکند بله میتوانید سوالات خود را بپرسید.

خیر باید هر ماه درخواست برنامه تمرینی جدید بدهید. زیرا اطلاعات ورزشی شما هر ماه تغییر میکند و طراحی تمرین باید بر اساس اطلاعات بدنی شما تکمیل شود.

زیرا پلانک بر اساس هدف ورزشی شما بهترین مربی را برایتان در نظر میگیرد. مربی ای که ویژگی های رساندن شما به هدفتان را داشته باشد.

خیر در حال حاضر مجموعه پلانک هیچگونه افزایش نرخی ندارد و نرخ نامه بر اساس سال 1397 میباشد.

بله طراحی تمرینی دقیقا متناسب با امکانات ما انجام میشود.